0

Spectre Folio – laptop od HP ze skórzanym obiciem

Najnowszy laptop HP został zaprojektowany z myślą o ludziach ceniących sobie nie tylko mobilność i wydajność, ale też elegancję i wyjątkowy design. Nowe urządzenie to połączenie laptopu i tabletu, czyli laptop konwertowalny, ze skórzanym wykończeniem.

Wykorzystanie w budowie laptopu skóry, dodało mu nieco wagi, stąd też pozostałe materiały to lekki stop magnezu oraz aluminiowa podstawa. Zwłaszcza pierwszy z nich odciąża całe urządzenie, czego efektem jest zmniejszenie wagi do niecałych 1,5 kg. Spectre Folio posiada 13,3-calowy, dotykowy ekran w opcjach Full HD oraz 4K, baterię zdolną do utrzymania 18 godzin pracy na jednym ładowaniu, a także 16 GB pamięci RAM oraz nośnik NVMe PCIe SSD w wariantach do aż 2 TB. CPU jakie zaś znajdziemy w nadchodzącym HP to procesory ósmej generacji Intela: i5 oraz i7.

Laptop zostanie wyposażony w dwa porty USB-C oraz Thunderbolt, nie zabraknie też 3,5mm wyjścia na słuchawki oraz slotu na karty nano-SIM. Natomiast za dźwięk odpowiadać będą głośniki Bang and Olufsen. Ceny za urządzenie z procesorem i5 mają zaczynać się od 1299 dolarów, a za wersję z i7 będzie trzeba zapłacić 1499 dolarów. Premierę zapowiedziano na 29 października.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *