0

Płyta główna Biostar Z370GT6 – gotowa na Coffee Lake

Kolejna płyta główna została przygotowana z myślą o nowych procesorach Intela z rodziny Coffee Lake. Biostar wprowadza na rynek płytę Z370GT6, z chipsetem Z370 i gniazdem LGA1151.

Nowa płyta może spodobać się fanom upiększania swojego komputera, jej kolorystyka jest czarno-złota, posiada też efektowne podświetlenie RGB (z możliwością personalizacji w systemie VIVID LED DJ). Można również podłączyć taśmy RGB LED, dla których przewidziano dwa złącza. Oprogramowanie płyty zostało tak zmodyfikowane, aby było bardziej przyjazne i intuicyjne dla użytkownika. Można w pełni spersonalizować tryby pracy wentylatora i w łatwy sposób monitorować temperaturę.

Na płycie znajdziemy cztery banki na pamięć RAM DDR4 o łącznej pojemności 64GB, taktowane zegarem 3866 MHz. Mamy do dyspozycji trzy łącza PCIe 3.0 x16 i trzy PCIe 3.0 x1, do stworzenia multi GPU 3-Way CrossFire. Dostępne są też gniazda SATA 6 Gb/s i dwa złącza M.2 Key M. Za dźwięk odpowiada kodek Realtek ALC1220, a za sieć układ Intel I219V. Komunikację zapewnią cztery złącza USB 3.1 Gen1 i cztery USB 2.0, natomiast wyjścia wideo to: HDMI i DVI-D.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *