0

Uniwersalne słuchawki z technologią Bass FX

Uniwersalne słuchawki to dobry wybór dla tych, którzy chcą z nich korzystać zarówno do słuchania muzyki, jak i grania na komputerze. Nowe słuchawki MasterPulse z technologią Bass FX umożliwiają wybór jednego z dwóch trybów dźwięku, dzięki czemu można używać ich do wielu zadań. Słuchanie muzyki wymaga włączenia niskich tonów, zaś w wirtualnej rozrywce lepiej ich się pozbyć. Dokonuje się tego przez założenie lub zdjęcie magnetycznych muszli słuchawkowych, bez używania specjalistycznego oprogramowania.

Z myślą o jakości

Słuchawki MasterPulse działają w systemie stereo, a odpowiednią jakość dźwięku w przypadku produktu Cooler Mastera mają zapewnić duże przetworniki o rozmiarze 44 mm. Co więcej, powłoka otaczająca głośniki została dobrana z myślą o polepszeniu brzmienia basów.

00003e7357bh

Na wielogodzinne sesje

Oprócz dobrego brzmienia, słuchawki powinny charakteryzować się też wygodą, tak więc MasterPulse posiadają aluminiowy pałąk i elastyczną opaskę, a do tego dochodzi również pięć różnych nauszników do wyboru: wszystko po to, aby użytkownik dostosował sprzęt do własnych potrzeb. Dla ułatwienia użytkowania słuchawki posiadają nieplączący się kabel, chowany mikrofon czy pilot do sterowania.

Pierwsze z wielu

Warto również zaznaczyć, że MasterPulse to pierwszy produkt z nowej serii Cooler Mastera, w której skład wkrótce wejdą MasterPulse Pro z systemem Virtual 7.1 oraz MasterPulse Maker – bezprzewodowe słuchawki z podświetleniem RGB.

Słuchawki nauszne MasterPulse kosztują około 329 zł.

Cechy produktu:

– System: stereo
– Wielkość przetwornika: 44 mm
– Technologia: Bass FX
– Mikrofon: tak
– Pilot do sterowania: tak
– Złącze: 3.5” jack + adapter

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *