0

Ekskluzywna obudowa typu Cube od Azzo

Komputer może być równie funkcjonalny co estetyczny i stanowić ozdobę biurka. Z tego założenia wychodzi firma Azzo, która projektuje niestandardowe, ekskluzywne obudowy komputerowe.

Obudowa REGIS 902 to aluminiowo-szklany sześcian, unoszony na aluminiowej podstawie, wyposażony we front z efektem nieskończoności. Wykonano ją ze szczotkowanego aluminium i trzech tafli hartowanego szkła. Jej wymiary to 610 x 481 x 529 (wysokość x szerokość x głębokość) milimetrów, a waga to aż 12,5 kg. Obudowa pomieści wszystkie popularne standardy płyt głównych: ATX, Micro ATX oraz Mini ITX, chłodzenie procesora o wysokości do 210 milimetrów, a także karty graficzne o długości do 336 milimetrów (z możliwością montażu pionowo i poziomo). W REGIS 902 zainstalować można również do 2 dysków SSD 2,5 cala lub 1 dysk SSD 2,5 cala i dysk twardy 3,5 cala, które rozmieszcza się w wielu konfiguracjach. Obudowa posiada złącza USB 3.1 Gen 1 typu A, jedno USB typu C, złącza audio oraz przycisk Power i od kontroli podświetlenia.

Jak przystało na produkt luksusowy, obudowa nie należy do tanich sprzętów, jej cena wynosi około 399 dolarów, a więc ok 1625 zł.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *