0

Wieżowy system chłodzenia CPU od be quiet!

Nowy system chłodzenia od be quiet! nosi nazwę Dark Rock Slim i jest oparty na wieżowej aluminiowej konstrukcji, która zapewnia cichą i wydajną pracę.

be quiet! jest wyposażony w zestaw kilkudziesięciu aluminiowych żeber, połączonych z podstawką przy pomocy czterech miedzianych rurek cieplnych. Radiator pokrywa specjalna powłoka, która wraz z odpowiednią budową finów, znacząco wspomagają oddawanie ciepła do otoczenia. Na samej górze konstrukcji znajduje się aluminiowy panel z grawerem, a także nakładki zabezpieczające ciepłowody przed uszkodzeniem.

Wymiary chłodzenia wynoszą 159,4 mm x 127 mm x 72 mm, zaś jego waga to 620 g. Urządzenie to sprzedawane jest z dołączonym wentylatorem Silent Wings 3 120 PWM, który kręci się z prędkością obrotową do 1500 obr/m, generując przy tym hałas do 23,6 dB. Dark Rock Slim ma sobie radzić z odprowadzaniem energii cieplnej z procesorów o TDP do 180 W. Chłodzenie jest kompatybilne z następującymi podstawkami:

  • Intel: LGA 115x/1366/2011(v3)/2066,
  • AMD: AM4/AM3(+)/AM2(+)/FM2(+)/FM1.

be quiet! Dark Rock Slim trafi na sklepowe półki w połowie maja, a sugerowana cena producenta na rynku europejskim wynosi 57,90 euro.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *