0

Nowe klawiatury mechaniczne od Cooler Master

Nowe klawiatury mechaniczne prezentuje firma Cooler Master, są to modele Pro S z białym podświetleniem LED i Pro M w wersji RGB. Do tej pory na rynku były w sprzedaży modele MasterKeys Pro S RGB i Pro M White, a więc teraz nastąpi zamiana podświetlenia.

MasterKeys Pro S White i Pro M RGB to klawiatury mechaniczne na popularnych przełącznikach Cherry MX, które różnią się podświetleniem i wymiarami. Pro S pozbawiona jest bloku numerycznego, zaś Pro M posiada pełny układ klawiszy, jedynie w małym stopniu ściśnięty w stosunku do pełnowymiarowych klawiatur.

Obie klawiatury pozwalają na zmianę trybu podświetlenia, jego intensywności czy szybkości wyświetlania, jak również, co powinno ucieszyć graczy, zapisania własnych makr. Ponadto wewnętrzna pamięć oraz system On-the-fly sprawiają, że wszystkie te czynności możemy wykonać z poziomu samej klawiatury, bez konieczności sięgania po dodatkowe oprogramowanie.

Klawiatury te jednak służą nie tylko do gier, ale również do pracy, a to dzięki temu, że w każdej chwili użytkownik może przy pomocy dwóch klawiszy wyłączyć makra czy podświetlenie, które mogą go rozpraszać w czasie wykonywania obowiązków służbowych.

Wszystkie klawiatury z serii MasterKeys charakteryzują się połączeniem technologii N-key i 6-key rollover. Znaczy to, że niezależnie od tego, ile klawiszy wciśnie użytkownik, każdy przycisk i tak zostanie odczytany przez klawiaturę.

Aby kupić klawiaturę MasterKeys Pro S White należy liczyć się z wydatkiem ok 460 zł, zaś MasterKeys Pro M RGB kosztuje ok 682 zł.

Cechy produktu:

– Podświetlenie: LED (MasterKeys Pro S) i RGB (MasterKeys Pro M)
– Przełączniki: Cherry MX
– MCU: ARM Cortez M0 (MasterKeys Pro S) I Cortex M3 (MasterKeys Pro M)
– Anti-ghosting: N-key I 6-key rollover
– System: On-the-fly
– Wewnętrzna pamięć
– Wymiary: 359 x 130.8 x 39mm (MasterKeys Pro S) i 380.1 x 143.8 x 42.4 mm

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *