0

Nowy monitor 4k – iiyama B2888UHSU

Firma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, wprowadza obecnie na polski rynek swój pierwszy monitor o rozdzielczości natywnej 4K!

Monitor iiyama B2888UHSU został wyposażony w ultranowoczesną matrycę LED o rozdzielczości Ultra HD 3840 x 2160 (8.3 megapiksela) i przekątnej 28 cali. Oznacza to tyle, że na ekran monitora składa się 4 razy więcej pikseli niż w przypadku standardowego ekranu Full HD. Jakość obrazu, dzięki dużej ilości wyświetlanych detali jest po prostu oszałamiająca, zaś każdy najdrobniejszy szczegół idealnie ostry. W monitorze tym zastosowano 10-bitowy panel TN, dzięki któremu na ekranie wyświetlanych jest aż miliard kolorów uzyskiwanych dotąd jedynie w monitorach z matrycami IPS i VA.
Rozdzielczość 3840 x 2160 uzyskać można za pośrednictwem interfejsu DisplayPort (częstotliwość 60Hz), a także HDMI i HDMI/MHL (częstotliwość 30Hz).

Schematyczne myślenie o organizacji swojego biurka oraz pulpitu można spokojnie wyrzucić do kosza. Potężna powierzchnia robocza monitora w połączeniu z funkcjami PIP, a także PBP (picture-in-picture i picture-by-picture) dają zupełnie nowe możliwości personalizacji ustawień. Monitor iiyama B2888UHSU pozwala na komfortowe odpalenie kilku aplikacji jednocześnie, bowiem wyświetlany obraz może pochodzić z różnych źródeł sygnału (np dwóch PC).

System regulacji wysokości oraz kąta nachylenia ekranu pozwala na łatwe dostosowanie jego położenia do własnych preferencji. Szeroki wachlarz wejść (DVI-D, HDMI, HDMI (MHL), 2x DisplayPort, USB 3.0) umożliwia podłączenie monitora do różnorodnych źródeł sygnału, w tym również do smartfona lub tabletu (przez złącze HDMI/MHL). Ultraszybki 1ms czas reakcji w połączeniu z technologią flicker-free zapewniają całkowitą eliminację efektu smużenia i doskonałą wydajność w grach oraz aplikacjach wideo.

Monitor iiyama B2888UHSU to nowa jakość na rynku monitorów – idealne narzędzie dla najbardziej wymagających profesjonalistów: grafików, filmowców, menedżerów i fanów nowinek z branży IT. Może to jeszcze nie rewolucja, jednak z całą pewnością ewolucja.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *